EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ

Kullanıcı Yorumları

FALCON r20 Yeraltı saplama 1000m2 etkili
240,00 TL + KDV Havale ile ödemelerde %5 indirim
Stoktan Aynı Gün Kargo saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır

Ürün Özellikleri

                               FALCON SATINEL R 20   '' YENİ VERSİYON ''

 ( süper titreşim yılan kovucu benzersiz suni deprem etkisi ve akrep kaçıran ışık dahil )

                                         

                          YILAN, FARE VE AKREPLER İÇİN YEPYENİ BİR ÜRÜN

Falcon Satinel R 20 zehirli- zehirsiz tüm yılanları, fare, akrep ve diğer sürüngen cinslerini uzak tutmak için tasarlanmıştır. Şöyle bir düşündüğünüzde zaten harika bir buluşla karşılaştığınızı anlayabilirsiniz. Kurtulmak istediğiniz haşerelerden kurtulmanın en etkili ve en insancıl yolu olduğunu fark edebilirsiniz.

                                                            

 Lütfen cüzi ücretlere satılan, bahçelerde köstebek kovucu diye adlandırılan malum ürünlerle karıştırmayın. Falcon Satinel R 20 son teknoloji ile üretilmiş güneş enerjisi ile çalışan suni deprem etkisiyle yılanları, fare ve akrepleri uzak tutan, geniş alana yayılmış hizmet yelpazesiyle bu tarz ürünlerden ayrılan bambaşka bir ürün, kalite ve teknolojinin buluştuğu son noktada yer alan bir tasarımdır.

Falcon Satinel R 20, yazlıklar, havuz kenarları, dere kenarları, hayvan besiciliği yapılan alanlar, doğa kamp merkezleri, golf sahaları, okullar, resmi kurumların çim bahçeleri, şantiyeler, maden şirketleri ve benzeri oluşumlar tarafından tercih edilen bir üründür.

Her yıl insanlar yılan, akrep, örümcek ve benzeri haşereler tarafından ısırılıyor ve maalesef bu sayının içinde çocukların oranı azımsanamayacak boyutta. Çok basit ve son derece işe yarar bir yöntem olan FALCON SATINEL R 20 Türkiye’de görülen tüm yılan ve fare familyasından olan türleri, ayrıca akrep, kertenkele ve böcekleri etkiler ve ortamdan uzaklaştırır.
Yılanlar bedenlerine, gözlerine çarpan ısı dalgaları sayesinde yiyeceğini ve yönünü bulur. Falcon Satinel R 20 nin çalışma prensibinde toprağa konan cihaz darbeli bir titreşim yayarak yılanın bu titreşimleri tüm bedeninde hissetmesini sağlar. Bu titreşimler sayesinde yılan kendisi için bir tehlike kuşağının içinde olduğu hissine kapılarak ortamı terk etme ihtiyacı duyar. Buna oluşan deprem etkisine karşı deprem kuşağının olduğu topraktan kaçmak isteği uyandırır da diyebiliriz.

Yüzyılımızın buluşu olan cihaz teknik açıdan değerlendirilirse, son derece donanımlı olduğu görülmektedir. Güneş enerjisi ile bağımsız kablosuz pille çalışan ürün, teknik özellikleri bakımından da yepyeni nitelikte; özel kahverengi dış yapısıyla toprağınıza çiminize uyumlu,


ÖRNEK ÇALIŞMALAR

1- TEK KATLI EVİM VAR DÖRT TARAFI AÇIK KAÇ TANE ALMALIYIM ?
    Bizim önerimiz 4 adet alınması yönünde olacaktır. yılan ve kemirgenler evin açık bölgelerinde dolaşırlar riski minumuma indirmek gereklidir.
2- BENİM SORUNUM BAHÇEDE YILAN AMA EVİMİDE KORUMAK İSTİYORUM
   Dış alana R20 ürününün yanısıra kapalı alanda her kata FCN 02 ürünün alınması halinde evin içinde olan veya girmeye çalışan sürüngen ve         kemirgenlerin önüne geçmiş oluruz.
3- HAVUZUMUZ VAR 
    Havuzlar sadece yılanı değil tüm zararlıları kendisine çeker canlıların su ihtiyacı için bir kaynak oluşturur. havuz kenarlarında 1 adet R20               cihazının yanısıra tüm zararlılara karşı GS 245 kodlu ürünün ilave edilmesi uygun olacaktır. 

   YILANLAR DEPREMİN HABERCİSİ Mİ ?

 http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/hayvanlar-depremi-onceden-hissedebilir-mi-iste-bilimin-yaniti,fJ5M-x3tBkKC48c6mGe1ZQ?_ref=infinite


Sessiz
Daha büyük kapsama alanı
Süper darbe sinyalleri
Çift pil gücü
Şarj edilebilir piller
Plastik bozulmasına karşı UV koruması
Paslanmaz alüminyum probu
0 toksik içermeyen  ve güvenli 
Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli
Diğer doğal yaşama karşı zararsız
0 m2 – 800m2 alanlar için; ( 26 m çap  içerisinde etkili ) otel bahçesi, yazlık bahçeleri, dere kenarları, çim alanlar ve hayvan besi yerleri gibi alanlar için kullanıma uygundur. 26 m2 lik dairesel bir çapta toprak boyunca titreşimler gönderir. Bizim önerdiğimiz, normal bir evin bahçesi için biri arka tarafa biri de ön tarafa olmak üzere iki adet Falcon Satinel R 20 yerleştirmeniz yeterlidir. Şayet risk büyük ise dört adet Falcon Satinel R 20 mükemmel sonuç almanız için yeterli olacaktır. Eğer bahçede havuz mevcut ise havuz başına bir tane yerleştirmelisiniz. Doğal çevre için, hayvancılık yapılan yerler dahil doğal yaşamı asla olumsuz etkilemez. Yedi gün yirmi dört saat korumaya devam eder.
Hayat güvende yaşanınca güzel, bizler, sevdiklerimiz ve ailemiz temiz ve zararlıların olmadığı bir yaşamı hak ediyoruz. Her türlü açık hava da güvenle işinizi yapmak, ya da dinlenmek için FALCON SATINEL R 20 rahat nefes almanızı sağlayacak. Bu harika buluş müthiş derecede rağbet görmüştür. Buradan da çıkardığımız gerçek, ülkemiz insanının aslında buna ne kadar da ihtiyaç içinde olduğudur. Kolay sahip olma seçenekleri ve güvenli çabuk servisiyle bu ürünü kaçırmak istemeyeceksiniz. İnternetten de rahatça ulaşabileceğiniz Falcon Satinel R 20 nin web sitesi www.falconelektronik.com dur. yılansız, faresiz ve akrepsiz günler dileriz.
BU CİHAZIN  KEDİ.KÖPEK VE İNSANLAR ÜZERİNDE OLUMSUZ HİÇBİR ETKİSİ YOKTUR


http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/hayvanlar-depremi-onceden-hissedebilir-mi-iste-bilimin-yaniti,fJ5M-x3tBkKC48c6mGe1ZQ?_ref=infinite

Kullanıcı Yorumları

Sezgin Tatari 18.7.2017 11:42:29

Çeşme alaçatıda taş evim var, bu yörede oturanlar bilir bu bölgede yılan olur fare olur, ama çoğumuz nasılsa 3 ay kalıyoruz diye önemsemeyiz, bu sene hiçte öyle olmadı evimizin kapısını açtığımız gibi yavru bir yılan bizi karşıladı açıkçası panikten naaptığımızı şaşırdık eşim görmeseydi belki ben sineye çekerdim ama evi satalıma kadar götürünce iş ciddiye bindi bu saatten sonra kesinlikle bir önlem almalıydık, hemen komşulardan bi araştırma yapalım dedik yanda köylülerden sezen abla bırakın o yılan bişey yapmaz dedi, anlıyacağınız köylü alışık muhtara sorduk bu tarz durumlarda ciddi netür önlemler alınıyor diye bize bir cihazdan bahsetti hemen internetten bulduk arkadaşları hemen whatsapp tan evin bahçesini konumunu fotoğrafladık gönderdik bize yılan akrep ve fare den oluşan bir paket önerdiler aynı gün kargoya verdiler, cihazların kurulumunu bizzat kendim yaptım ve kendilerine şunu söyledim, eğer bu cihazlardan memnun kalmaz isem hemen iade ederim birde internette sayfanızda olumsuz yorum yaparım dedim, bu şartlarda veriyorsanız verin dedim, bu talebimi memnuniyetle karşıladılar ve ben haziran 2014 ten beri kullanmaktayım, bir hafta sonra kışlığımıza dönüş yapıcaz, falconun ofisine uğrayıp bizzat teşekkür etmeden önce olumsuz olunca yorum yapacağım gibi tatmin edersede olumlu geri dönüşümü yazmayı kendime bir borç bildim açıkçası, teşekkürler falcon

Ahmet Ünlü 18.7.2017 11:42:09

Emekli olunca kendime bir miktar toprak alıp bir şeyler ekip dikmeye başladım, küçük bir bahçe. Fakat şu köstebeklerden bir rahat yok. Napayım ne edeyim derken internette reklamınıza rastladım. Alalı 1 ayı geçti, açıkçası böyle bir sonuç pek beklemiyordum. Köstebeğin k si kalmadı. Süper buluş doğrusu.

Nazlı Turgut 18.7.2017 11:41:49

Marmariste 3.5 dönüm arazi içinde evim var. Arazim Akrep, yılan, büyük karıncalar ve pek çok canlı barındırıyordu. 4 adet alıp 1.5 dönümü için yerleştirdim. Arazim tertemiz oldu. İki tane daha alıp 3.5 dönüme tamamlamayı düşünüyorum. İlaçlama yapmadan canlılara zarar vermeden temiz bir araziye sahip olmak çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca satış ekibine de ilgilerinden ötürü teşekkür ederim.

Selvi Kaplan 18.7.2017 11:41:30

3 ve 5 yaşlarında iki oğlum var yaz geldi mi bahçede oynamaya bayılıyorlar. Benim ise içim rahat değildi çünkü bahçede bir iki kez yılan gördüm ve de akrebe rastladım hatta evin içinde bile akrep öldürdüm geçenlerde. Bu sizin cihazla bi arkadaşım sayesinde tanıştım. Henüz kullanmaya başladım ama işe yarayacak gibi duruyor, hiçbir haşereye rastlamadım daha. Selvi kaplan – çevirmen- İstanbul

Ayşe Uzuncuk 18.7.2017 11:40:25

Yaklaşık 1000m2 bahçesi olan bir yazlık evimiz var ve biz 6 ayımızı burada geçiriyoruz. Her yıl etrafta irili ufaklı yılanlar görüyorduk. Açıkçası bu tedirgin ediyor insanı. Ama falcon cihazla tam 1,5 ay oldu henüz hiç yılana rastlamadık, sanırım işe yarıyor, teşekkürler…. Ayşe uzuncuk – evhanımı- Ortaca

Sezen İkiler 18.7.2017 11:40:05

yazlığımda yılan sorunum vardı geçen sene sizden aldığım yeraltı kovucu ile sorunu çözdük nihayetinde dediğiniz gibi oldu cihazı taktıktan sonra yılanın geliş sebebi olan fareler resmen delirdi kaçışmaya başladı meğer yılan fare için geliyormuş , fareler ortamı terk edince yılan da yok oldu ailece rahat bir nefes aldık sonunda . İlginize teşekkür ederim.

Mehmet Akın 18.7.2017 11:39:41

Merhabalar Tavuk çiftliği işletmeciyim. Hayvanlarımızın olduğu kümeslerimizin içerisinde gelincik ve fare sorunumuz bir hayli fazlaydı. İlaçlama ve kapanlarla önlem almaya çalışsak da tamamiyle yeterli sonuç alamadık. İlaçlamanın korunmadan yanı sıra besi hayvanlarımıza vermiş olduğu zararları da telafi etmek ayrı bir külfiyet oluyordu bizim için. Size bir tv kanalı sayesinde ulaştık ve denemek istedik. En kötü ihtimal bir miktar azalır diyerek aldığımız cihazlar sayesinde şuan hiçbir haşere problemimiz yok. Bunu için sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Metin Öztürk 18.7.2017 11:39:21

cihazı yazlığımın arkasına taktım yılandan baya çekmiştik sorun yok artık

Sevda Alaplı 18.7.2017 11:38:57

Sitemiz oldukça büyük bir alana yayılmış olduğu için tek cihazın yetmeyeceğini iki ayrı noktaya konması gerektiğini söylemiştiniz. İyi ki de öyle yapmışız. Yazlık mekan olduğu için yılan görüyorduk çok, çoluk çocuk da var önlem almak gerekti. Ama geçen yaz sonu taktırmıştık, bu yaz da hiç yılan görmedim, kesinlikle işe yarıyor. Yan sitedeki görevli tavsiyesiyle aldık, onlar 2 senedir kullanıyorlarmış memnunlar.

Ali Sezgin 18.7.2017 11:38:34

Ürünü yazlığımın bahçesinde 2 yıldır kullanıyorum siteye komşum için sipariş vermek için girdim , hiç düşünmeden alacağınız bir cihaz

Vedat Sürgün 18.7.2017 11:31:55

Bu cihazdan komşum aldı , zor karar veren biri olarak 1 yıldır bekliyordum kararımı şimdi veriyorum içim çok rahat
Yorum Yapın
Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun