EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ

Kullanıcı Yorumları

FALCON FCN 350 FULL FONKSİYONEL TOPRAK ALTI VE ÜSTÜ GÜÇLÜ KORUMA
850,00 TL + KDV Havale ile ödemelerde %5 indirim
Stoktan Aynı Gün Kargo saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır

Ürün Özellikleri

Cihaz geniş frekans bandı ile kedi, köpek, fare, böcek, yarasa, gelincik, domuz, tilki, sincap v.b. birçok hayvan üzerinde etkilidir. Cihaz Sonik ve Ultrasonik sesler yayarak istenmeyen hayvanları bölgeden uzaklaştırır. Hedef canlı dışında hiçbir canlıya zararı yoktur. Dış mekanda kullanıma uygundur. Cihaz elektrikli ve güneş enerjisiyle çalışabilmektedir. Her iki enerji sağlayıcısıyla sensörlü çalışmaktadır. Hareket algıladığı zaman devreye girmektedir. Dolayısıyla cihazın hareket algılayabileceği bir yükseklikte önünde engel olmayacak şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Yerden 30 cm ile 100 cm arası bir yükseklikte kurulumu gerekir.
Cihaz hedef canlılara asla zarar vermez. Sadece ortamdan uzaklaştırır. 

KULLANIM PROSEDÜRÜ

Çalıştırmak için bir tornavida yardımı ile arka kapağını açın  ve aşağıdaki şemaya bakın .Pilleri şarj etmek için arkadaki plastik engeli çıkartın. Normal olarak, kovucu bekleme modunda olacaktır. Hareket algılandığında kovucu kendini aktive edecektir.  Aşağıda açıklanan 3 işletim modelleri  vardır . İlk kullanımdan önce ,cihazı ” OFF”konumunda iken güneş ışığı altında  bir tam gün pilleri şarj etmesi gerekir.

Mod 1 
Sesli Kovucu – Yedi farklı kaydedilmiş sesler ( Silah / SİREN 1 / Domuz sesi / SİREN 2 / Boğazı kesik domuz  sesi / SİREN 3 ) çıkartır . Bu sesler aracılığıyla hayvanlar o ortama yaklaşmayacaklardır. Hayvanların bu seslere alışmasını engelleyen frekanslar yayar.  Gerektiği  gibi ses yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.
Mod 2
ultrasonik / infrasonik ses dalgaları   12 Hz den 45 kHz arasında değişen ultrasonik ve İnfrasonik dalgalardan seçtiğimiz bir ölçek kullanır . Çalışma kontrol paneline bakın ve istenilen haşere için frekansını ayarlayın .
Mod 3
1 ve 2 modlarını birleştirir ve sesli sesleri  ve ultrasonik / infrasonik ses dalgaları birarada kullanılır.   Herhangi bir modda gece karanlığında kovucu otomatik  olarak SADECE yanıp sönen LED ışıkları ile kovma moduna geçer. İsteğe göre sabaha kadar tekrar sesli ultrasonic modlarındada çalışmaya devam eder .  ışık sensörü Hangi modda olursa olsun , cihaz  zararlıları kovmak için yanıp sönen LED ışık 320 lümen kullanarak gece sessizce çalışacaktır .

Kullanıcı Yorumları

Saliha Özdoğan 18.7.2017 11:14:55

Ben özel bir teşekkür için yazıyorum. Bir hayvan sever olarak teşekkür ederim. Zaten onların yaşam alanlarını gasp ediyoruz sonra da onları öldürüyoruz. Hiç olmazsa bu şekilde onların canlarına kıymamış oluyoruz. Bu cihaz sayesinde ekolojik dengeye de zarar vermemiş oluyoruz. İcat edene bravo doğrusu.

Saliha Özdoğan 18.7.2017 10:40:55

Ben özel bir teşekkür için yazıyorum. Bir hayvan sever olarak teşekkür ederim. Zaten onların yaşam alanlarını gasp ediyoruz sonra da onları öldürüyoruz. Hiç olmazsa bu şekilde onların canlarına kıymamış oluyoruz. Bu cihaz sayesinde ekolojik dengeye de zarar vermemiş oluyoruz. İcat edene bravo doğrusu.

Can Selvi 18.7.2017 10:40:33

Yarasalar amcamların mahsulü koydukları ambara yuva yapmışlar, zorla razı ettim sizin ürünü aldırttım. Amcam baştan istemedi ama şimdi bana çok teşekkür ediyor. Can Selvi - öğrenci- Salihli

Vildan Kurtuluş 18.7.2017 10:40:13

Bahçede 3 yaşındaki kızımı akrebin başında ona ellemeye çalışırken görünce deliye döndüm, zaten duymuştum sizin methinizi hemen sipariş verdim internetten. Şimdi içim rahat. işe yaradığına eminim. Vildan Kurtuluş - Fethiye

Orhan Aydın 18.7.2017 10:39:41

Piliç çiftliğimize yılan dadandı civcivleri yiyordu, zehirli yiyecek falan koyduk ama olmadı. Veterinerimizin tavsiyesi ile 1000m2 için olan cihazınızdan aldık. Çok da memnun kaldık, yılandan kurtulduk ayrıca bu cihaz gelincik, tilki gibi hayvanları da uzak tuyormuş, iyice içimiz rahatladı yani. Orhan Aydın- Mudanya
Yorum Yapın
Sepetiniz
TOPLAM : 250 TL
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (1) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun