EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ

Kullanıcı Yorumları

FALCON GS 245 GÜNEŞ ENERJİLİ ELEKTRİKLİ YABANİ HAYVAN KOVUCU
580,00 TL + KDV Havale ile ödemelerde %5 indirim
Stoktan Aynı Gün Kargo saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır

Ürün Özellikleri

Nasıl Kullanılır :
Cihaz adaptörlü kullanılarak aralıksız çalıştırılabilir veya güneş enerjisi ile hareket sesörü aktif konuma geçerek hareket algıladığında çalışmaya başlar. Not: Elektrik olmayan noktalarda güneş enerjili elektriğin bulunduğu noktalarda elektrikli kullanılması tavsiye edilir.
Cihazın iki parçadan oluşan alüminyum ayak bölümü birleştirilerek cihazın altında bulunan montaj noktasına yerleştirilerek kullanıma başlanır.
 
Fonksiyon :
Cihaz üzerinde 2 adet ayar düğmesi bulunur
Sol taraftaki düğme (Sensitivity) frekans ses seviyesini ayarlar
Sağ tarafta bulunan düğme (Frequency) probleminize göre seçim yapıp kullanabilirsiniz.
Frekans Ayarları
Konum 0 : Kapalı
Konum 1 : 13.5 Khz 19.5 Khz - Fare, Köpek, Sıçan, Tilki, Sansar
Konum 2 : 19.5 Khz 24.5 Khz - Kedi, Porsuk
Konum 3 : 24.5 Khz 44.5 Khz - Yarasa, Kuş, Kemirgen, Çiyan, Fare, Yılan, Akrep, Örümcek,arı  v.b. (Kapalı Alan)
Konum 4 : Led Flaşör Çakar (Ses kapanır) 
Konum 5 : Tüm Frekans aralıklarında değişerek ve led çakarak çalışır.
 
Dikkat :
Ortamdan uzaklaştırmak istediğimiz hedef canlının gitme süresi yavru yuva ve alandaki popülasyon sayısına göre değişir . Belli durumlarda 2-4 hafta sürebilir. Eğer alanda elektrik varsa cihazı 24 saat sürekli çalıştırarak daha fazla verim alabilirsiniz. Cihazın zemin aparatını kullanmayarak duvar veya direğe montaj yapılacaksa 100 cm den daha yukarı takılmaması tavsiye edilir. Cihazı kurarken önünde sesi yumuşatan veya kesen engel olmamasına dikkat ediniz.
 
Nasıl Çalışır :
Cihaz 19.5 Khz frekansa kadar çalışma sesi duyulabilir 19.5 Khz den 44.5 Khz kadar tamamen ultrasonik çalışır. Sadece hedef canlının uzaklaştırılması için kullanılır ,hedef canlı dahil başka bir hayvana ve insana kesinlikle zararı yoktur.

Kullanıcı Yorumları

Sezgin Tatari 17.7.2017 19:26:11

Çeşme alaçatıda taş evim var, bu yörede oturanlar bilir bu bölgede yılan olur fare olur, ama çoğumuz nasılsa 3 ay kalıyoruz diye önemsemeyiz, bu sene hiçte öyle olmadı evimizin kapısını açtığımız gibi yavru bir yılan bizi karşıladı açıkçası panikten naaptığımızı şaşırdık eşim görmeseydi belki ben sineye çekerdim ama evi satalıma kadar götürünce iş ciddiye bindi bu saatten sonra kesinlikle bir önlem almalıydık, hemen komşulardan bi araştırma yapalım dedik yanda köylülerden sezen abla bırakın o yılan bişey yapmaz dedi, anlıyacağınız köylü alışık muhtara sorduk bu tarz durumlarda ciddi netür önlemler alınıyor diye bize bir cihazdan bahsetti hemen internetten bulduk arkadaşları hemen whatsapp tan evin bahçesini konumunu fotoğrafladık gönderdik bize yılan akrep ve fare den oluşan bir paket önerdiler aynı gün kargoya verdiler, cihazların kurulumunu bizzat kendim yaptım ve kendilerine şunu söyledim, eğer bu cihazlardan memnun kalmaz isem hemen iade ederim birde internette sayfanızda olumsuz yorum yaparım dedim, bu şartlarda veriyorsanız verin dedim, bu talebimi memnuniyetle karşıladılar ve ben haziran 2014 ten beri kullanmaktayım, bir hafta sonra kışlığımıza dönüş yapıcaz, falconun ofisine uğrayıp bizzat teşekkür etmeden önce olumsuz olunca yorum yapacağım gibi tatmin edersede olumlu geri dönüşümü yazmayı kendime bir borç bildim açıkçası, teşekkürler falcon

Şeyma Ilık 17.7.2017 19:25:43

Evimizin bulunduğu sitenin arkası ağaçlık, ondan heralde evde sürekli şu kertenkeleye benzeyen tuzkeleri görüyordum hem de bir iki tane falan değil, onlarca. Hava sıcak cam kapı açmasan olmuyor, çareyi sizde buldum, bu cihazı taktığımdan beri bir tane bile yok. Çok teşekkürler, falcon.

Şerif Yazıcı 17.7.2017 19:25:22

Çatıya doluşan yarasalar artık yok. Falcon un sayesinde, çatımızı pislik yuvasına çeviren yarasaları gönderdik. Ne onlar zarar gördü ne de biz. Oh mis gibi. Berbat etmişlerdi çatı katını zehir de kullanmak istemediğim için, ne zamandır bir çözüm bulayım diye araştırırken internette size rastladım. Aman ne iyi oldu yaa. Ne kadar teşekkür etsem az.

Hüseyin Eker 17.7.2017 19:24:57

Çok mu dokunaklı yazmışım acep kimse bişey yazmamış Neyse bir kıssa anlatıyım. Peygamber Efendimiz (s.a.s) arkadaşlarıyla bir yerden geçerken bir köpek leşine rastlarlar. Çok kötü kokmaktadır. Haliyle görüntüsü de pek hoş değildir. Fakat Allah'ın yarattığı her şeyde bir güzellik arayan Rahmet Peygamberi, arkadaşlarına buyururlar ki "Bakın bakın ne kadar da güzel dişleri var öyle değil mi"... İşte böyle sevgili arkadaşlar, merhamet bütün mahlukata gösterildiği zaman anlam kazanır aksi halde değerini yitirir. Bunun için mümkünse fareleri, köstebekleri ve bilimum sevmediğimiz canlıları kolayına kaçıp öldürmek yerine, aslında bizim onların yuvalarını işgal ettiğimizi ve her sevmediğimiz şeyden kurtulmanın mümkün olmadığını düşünerek ya kendi haline bırakmalı ya uzaklaştırmaya çalışılmalıdır. Hiç biri olmuyorsa ille de öldürmek zorundaysak onun bile hafifini, en az acı çekerek öldürenini, insana yakışır olanını seçmeliyiz. Hele hele yakmaktan ve bir yere yapıştırarak ölümü bekletmekten (fareden kaçar gibi ) kaçmalıyız Bize diyorsun da sen yapıyormusun diyecek olanınız varsa sırf bunun için söylüyorum yoksa maksadım övünmek falan değil ben kuru yaprakları yakarken arasında gördüğüm yeşil otları bile ateşten almaya gayret ederim. Evde bulduğum börtü böceği örümceği bir kağıda alır öldürmeden dışarı atarım. İnanın hiç zor değil. Sanırım fazla uzun oldu. Özür dilerim

Aynur Durak 17.7.2017 19:24:30

Üç yıl önce sebze bahçemiz için almıştık, bu yıl yenilemek istiyoruz. Ama sanki fiyatlarınız üç yıl önce daha makuldü. Zam mı geldi. Yine de düşünüyorum. Müşteri temsilcinize henüz ulaşamadım, biraz iskonto yapsanız nasıl olur? Aynur Durak- Ödemiş

Zeki Karadeniz 17.7.2017 19:23:34

Bahar ayında olmamıza rağmen küçük bir yılanı pencere kenarında görmemiz bizi ailece endişelendirmişti.. yılan küçük belliki anası babasıda yakınlardaydı, yaz gelmeden önlem almak gerektiğinden internette sıkı bir araştırma yaptım yetmedi tarım ilaçları satanlarla görüştüm neyapmalıda onları öldürmeden evimizin sınırlarından kovmalıydım.Tüm görüştüklerim ilaçlama ile sadece bir kısmını öldürürsün dediler bu kalıcı bir koruma olmadığından TV reklamlarından gördüğün falconu aradım, bana ilk tavsiyeleri bu yeraltı kovucu cihaz oldu ben gerçekten şaşkınım küçük yılan yavrusu için aldığımız cihazı evin dörtbir tarafına taktıktan sonra büyükbir yılanın evimizin uzağına doğru sürünerek kaçtığını gözlerimle gördüm hemen eşimi çağırdım oda gördükten sonra nasılda isabetli bir karar verdiğimiz anlaşılmış oldu. şimdi komşularımda istiyor bu cihazlardan, sıcaklar bastırınca yılanlar yer etmeden takacaklarını söylediler.

Aydın Erdoğdu 17.7.2017 19:23:10

İlk duyduğumda güldüm saçmalamayın dedim, ama gerçekten işe yarıyor arkadaş, 1,5 dönüm arazide ne yılan görünüyor artık ne de fare ve gelincik. Helal olsun. Memnunuz.

Şükran Saygı 17.7.2017 19:22:38

yurtdışında kullandığımdan cihazları çok iyi biliyorum falcon cihazı daha iyi çıktı diyebilirim

Orçun Kaynak 17.7.2017 19:22:14

Eşimin böcek fare ve bezeri canlılara aşırı hassasiyeti var, öyle ki görür görmez bayılıyor. Yazlığa aldım cihazınızdan, rahat bir nefes alıyorum sayenizde. Orçun Kaynak - mühendis- Didim

Semin Sönmez 17.7.2017 19:21:31

Yazlığım için aldım 4 ay oldu hiç bir problemle karşılaşmadım

Sabriye Gül 17.7.2017 19:21:05

Şehir dışında açıklık alanda bağ evimiz var, nedendir bilmiyorum çok akrep var bizim orada. Çareyi falconda bulduk. Çok sağolun yaa, Sabriye Gül- Turgutlu

Metin Uslu 17.7.2017 19:20:42

bu ürünü çıkaranlardan allah razı olsun ne fare kaldı ne böcek

Ayşe Uzuncuk 17.7.2017 19:20:00

Yaklaşık 1000m2 bahçesi olan bir yazlık evimiz var ve biz 6 ayımızı burada geçiriyoruz. Her yıl etrafta irili ufaklı yılanlar görüyorduk. Açıkçası bu tedirgin ediyor insanı. Ama falcon cihazla tam 1,5 ay oldu henüz hiç yılana rastlamadık, sanırım işe yarıyor, teşekkürler….

Metin Ilıcalı 17.7.2017 19:19:32

Eski bir kullanıcısıyım bu cihazın , hiç düşünmeden alabilirsiniz
Yorum Yapın
Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun