EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ

Kullanıcı Yorumları

Falcon FCN 02 Profesyonel Kovucu (3 ADET)
1550,00 TL + KDV Havale ile ödemelerde %5 indirim
Stoktan Aynı Gün Kargo saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır

Ürün Özellikleri

 TRİPLEX VEYA HER KATA AYRI AYRI TAKIN SORUNA ANINDA ÇÖZÜM BULUN

   ÖZELLİKLER

TÜRKİYEDE İLK ;BAĞIŞIKLIK YAPMAYAN ÖZEL 
YAZILIM   
                             
BU NEDEMEK ? HİÇ BİR CANLI YAYILAN FREKANSLARA ALIŞMAZ HER SANİYE YENİ FREKANSLA CANLININ ALIŞMASINA FIRSAT VERMEZ GEÇİCİ DEĞİL KALICI ÖZELLİK SADECE FALCON TEKNOLOJİ' DE


~  Eşsiz Türbülanslı Karıştırma Ultrasonik Fırtınalar  ☆ ☆ ★ 

~  Dijital İşlenmiş Derin Duvar içi Elektromanyetik kovucu ☆ ☆ ★ 
~  CODP Teknoloji - Güç Konsantrasyon Teknoloji ☆ ☆ ★
~  Çift Nissan Teknolojisi - Dayanıklı Teknoloji ☆ ☆ ★  
 
Teknoloji ve Nasıl Çalışır
________________________________________
1) 2. Nesil Ultrasonik Teknolojisi - Yüksek yoğunluklu ultrason teknolojisi 

, özel olarak tasarlanmış devre ve özel geliştirilmiş hoparlörler, bu cihaz çok daha güçlü ve ilk nesil ultrasonik teknoloji ultrason öncesinde çok yüksek yoğunlukta ultrasonik dalgalar yayın yapabilirsiniz. Ultrason kemirgen zararlıları ve en emekleme böcekleri rahatsız ve onları uzak sürebilirsin.
 
 
2) 3. Nesil Ultrasonik Teknolojisi - Çalkantılı Ultrasonik Tech Karıştırma 

ilk nesil, normal ultrasonik teknoloji veya ikinci nesil yüksek yoğunluklu ultrasonik teknoloji aksine, üçüncü nesil ultrasonik teknoloji ultrasonik alanda tamamen atılım ve dönüm noktasıdır. Bu Ultrasonik Teknolojisi Karıştırma Türbülanslı denir.
 
Bu cihaz çalkantılı karıştırma etkisine dayalı elektronik ve akustik tasarlanmış. Bu iki güçlü ultrasonik dalga akışı üretir ve onları heyecanlandırmak ve birbirleri ile çatışma yapar. heyecan verici ve çelişkili tarafından yapılan türbülans dalgalanma ve bir fırtına gibi eşsiz bir biçimde bir Unmatchable seviyeye ultrason artırabilir. Bu ultrasonik fırtına insan veya kemirgen olmayan zararlılar tarafından duyulmaz, ama kesinlikle kemirgenler ve en emekleme böcekleri korkutur ve onları rahatsız ve rahatsız hissettirecek.
 
3) 3. Nesil Elektromanyetik Tech - Deep Duvar Elektromanyetik püskürten 

ve elektromanyetik alan değiştirerek bu kovucu da özelliği içinde mevcut kablolama kullanan bir elektromanyetik etkisi, kullanır, duvarlar, zemin ve tavan bir ortam (ortak yerler oluşturmak için yardımcı olur zararlıları) gizlemek için zararlı değil olmazdı hangi. Bu teknoloji insan, evcil hayvan ve elektronik etkilemez ve Kablolama kendi elektromanyetik enerji artmaz gibi. Bu sadece küçük zararlıları hedef frekansı değiştirir.
 
Bu cihaz tarafından kullanılan elektromanyetik teknoloji 3nd nesil. Bu dijital zararlılara oldukça baskıcı bir eşsiz bir şekilde işlenir. Bu cihaz tarafından üretilen elektromanyetik dalgalar piyasadaki diğer zararlı kovuculardan daha evinizin veya ofisinizin boyunca duvarlara derinliklerine gidebilirsiniz. Elektromanyetik dalgaların küçük titreşim olarak, bu zararlıların iletişim ve yaşam rahatsız kendi sinir sistemini tahriş ve nihayet onları uzağa götürmek olacaktır.
 
4) CODP Teknoloji - Güç Konsantrasyon Teknoloji 

CODP Teknolojisi ultrasonik dalgaların frekansını ayarlayarak belirli haşere kategoriler en güç konsantre sağlar. Genel olarak, yüksek frekanslı ultrasonik dalgalar da yarasalar püskürtmek için kullanılan bu tür hamamböceği, pire, örümcek, böcekler, akarlar, kelebekler, keneler, Waterbugs, silverfish, cırcır vs Ve Yüksek Oranda modu gibi küçük böcekleri kovmak için daha etkili çünkü yarasalar kullanımı yönlendirme için yüksek frekanslı ultrasonik dalgalar. Düşük frekanslı ultrason dalgaları, sincap, sıçan ve fare gibi kemirgenler alan püskürtmek için çok etkilidir.
 
5) Nisan Teknolojisi 1 - Anti-dirençli Teknolojisi 1

Nisan (Anti-Zararlıları-Dayanıklı) Teknoloji 1 ürün frekans özelliği ile ilişkilidir. Bu kendilerini iklime alıştırmak yapamaz zararlıları yapmak için değişken geniş frekans moduna ayarlanmış olabilir.
 
6) Nisan Teknolojisi 2 - Anti-dirençli Teknolojisi 2

APR (Anti-Zararlıları-Dayanıklı) Teknolojisi 2 otomatik ve rastgele hatta zararlılara daha dayanılmaz ultrasonik dalgalar çok düzensiz dizisine her ultrasonik hoparlörü açıp kapatır ve açar, onlar sürekli değişen ses alışmış edemiyoruz gibi. Bu mod, aynı zamanda% 50 güç tasarrufu sağlar. 
 
En iyi sonuçlar için Öneriler
 
________________________________________
 
1. SANİTASYON: hayır ile temiz alan gıda maddeleri dökülen ve birikmiş çöp zararlılara daha az çekici.
2. DIŞI TUTULMASI: Evinizin etrafında zararlıları için erişim noktalarını azaltın. Borular, siding ekranları, A / C kanalları ve havalandırma delikleri donanım bezle kapatılmalıdır. 
3.. Ağır enfeksiyonlarda: Ağır enfeksiyonlarda için, ilk bizim tuzaklar kullanarak küçük seviyelere nüfusu azaltmak için gerekli olabilir. 
4.. Ultrasonik dalgalar katı nesneler geçmek veya köşeleri etrafında viraj olamaz. Bununla birlikte, sert yüzeyler tarafından yansıtılır ve yumuşak yüzeyler tarafından absorbe edilebilir. Yani oluşabilir "ses gölgeler" sayısını en aza indirmek amacıyla cihazın konumunu düşünün bir dakikanızı ayırın lütfen. 
5. Itici zaman alır. Sonuçlar için geçen süre, 1-6 hafta arasında değişebilir. 
6. Genel olarak, en az bir birim, her oda için gerekli olacaktır. Ve, ek üniteler gerekli tavan araları, bodrum, koridorlar ve diğer alanlarda yerleştirilmesi tavsiye edilir.
 
Kullanım Özel Notlar
________________________________________
1) Normal şartlar altında, bu zararlıları haşere Kovucunun kullanarak ilk birkaç gün içinde sık sık yaklaşık hareket görmek oldukça yaygındır. Şimdi duvarlar içinde zararlıları habitatları rahatsız ve elektromanyetik alan tarafından saklanma yerleri olmasıdır. Ultrasonik ses zararlıları rahatsız hissettiriyor çünkü bu aynı zamanda. Yani, onların çevresi bu yeni bozuklukları mühlet arıyoruz. 
Bu dönemden sonra, haşere sorunu kapalı uzantılar başlamalıdır. Genellikle, 10-14 gün içinde, zararlı bırakacaktır. Şiddetine bağlı olarak bazı haşere problemleri, çok inatçı olabilir gibi tam olumlu sonuçları görmek için altı hafta kadar sürebilir. 
2) Eğer kemirgen sorunlarınız varsa, onlar zaten senin evinde bir yuva inşa olabilir. Bu durumda ise, onlar taşımak için yaşa gelene kadar yavrularını terk etmek olası değildir. Neyse ki, kemirgenler hızla olgun ve bebekler tam bir ay içinde yetiştirilen edilecektir. 
zararlıları alışmış için 3) Değişken Frekans Aralığı ve Random Çıktı çok daha zordur etmek. 
4) Bizim haşere kovucu haşere hayvanlar sadece duyulabilir ses frekansları kullanır kemirgenler ve böcekler gibi. Haşere kovucu rastgele moduna ayarlandığında Ancak, açık ve kapalı arasındaki hoparlörler alternatif olarak bir çok hafif "tic-tac" sesi duyabilirsiniz. Bu oldukça normaldir, ama bu rahatsızlık neden olmalıdır, sürekli ayar birimi geçiş önlenebilir. 
5) Bizim haşere kovucu bilgisayarlar veya hırsız alarmı gibi herhangi bir elektrik ekipmanı etkilemez. Bu kediler, köpekler, kuşlar, balık ya da çocukları etkilemez. Cihaz, gerbiller, hamster ya da Şinşillar gibi kemirgen hayvanlar etkileyebilir. Dışında veya bir kulübe ya - Böyle bir evcil hayvan varsa, bu cihaz açık iken bunları kaldırmak için tavsiye edilir.
 
 
Kısa Özellikler
________________________________________
Anma frekansı: 28KHz-85KHz 
DB oylaması: 120dB 
Ultrasonik Kapsam: 250 m² /
Elektromanyetik Kapsam: tüm ev - elektrik kablolarının geçtiği her yerde 
Ağırlık: 180g 
Boyut: 86mmX152mmX65mm 
Güç tüketimi: 3-4 watt       
Güç girişi: AC85-135V veya AC185-265V (arka ünitenin bakınız) / 50-60H


Kullanıcı Yorumları

henüz yorum yok
Yorum Yapın
Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun