EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ

Kullanıcı Yorumları

Falcon FCN 02 Profesyonel Kovucu Türbülans Etkili (1 ADET)
540,00 TL + KDV Havale ile ödemelerde %5 indirim
Stoktan Aynı Gün Kargo saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır

Ürün Özellikleri
FALCON FCN 02  TURBÜLANS ETKİLİ YENİ                   NESİL HAŞERE KOVUCU

                               
TÜRKİYEDE İLK ;BAĞIŞIKLIK YAPMAYAN ÖZEL 
YAZILIM   

BU NEDEMEK ? HİÇ BİR CANLI YAYILAN FREKANSLARA ALIŞMAZ HER SANİYE YENİ FREKANSLA CANLININ ALIŞMASINA FIRSAT VERMEZ GEÇİCİ DEĞİL KALICI ÖZELLİK SADECE FALCON TEKNOLOJİ' DE


                                       


 

1) 2. Nesil Ultrasonik Teknolojisi - Yüksek yoğunluklu ultrason teknolojisi 

, özel olarak tasarlanmış devre ve özel geliştirilmiş hoparlörler, bu cihaz çok daha güçlü ve ilk nesil ultrasonik teknoloji  Ultrasonik ses ile  kemirgenler, sürüngen ve haşereleri rahatsız edip ortamdan uzaklaştırabilirsiniz. 
 
2) 3. Nesil Ultrasonik Teknolojisi - Çalkantılı Ultrasonik sesleri Karıştırma 

ilk nesil, normal ultrasonik teknoloji veya ikinci nesil yüksek yoğunluklu ultrasonik teknolojinin yanı sıra  , üçüncü nesil ultrasonik teknoloji ultrasonik alanda tamamen değişim ve dönüm noktasıdır. Bu Ultrasonik Teknolojisine  Mix Çalkantılı Türbülanslı denir.
 
Bu cihaz Mix Çalkantılı Türbülans etkisine dayalı elektronik ve akustik tasarlanmıştır. Bu iki güçlü ultrasonik dalga akışını üretir ve istemediğimiz canlıları heyecanlandırmak ve birbirleri ile çatışma ortamı yaratır..  Bu ultrasonik fırtına insanlar tarafından duyulmaz, ama kesinlikle kemirgenler ve  böcekleri korkutur ve onları rahatsız eder.

 
3) 3. Nesil Elektromanyetik Tech - Deep Duvar Elektromanyetik püskürten 

ultrasonik teknolojiye ilaveten cihazın elektrik pirizine takıldığı yerden başlıyarak ev içindeki tüm kaankastre kabloların etrafında oluşturdugu manyetik parazitlenme ile duvar içinde saklanmış tüm zararlıları kaçırır, böylelikle yavru ve yumurta bırakamaz, bu teknoloji ile sonradan oluşabilecek üremeler son bulur.Elektromanyetik etkisi ev içerisindeki kullanılan hiçbir elektronik cihaza zarar vermeden çalışır, bu falcon2un geliştirdiği özel bir teknolojidir.
 
Bu cihaz tarafından kullanılan elektromanyetik etki 3. nesil bir teknolojidir. Bu dijital dalga zararlılara eşsiz bir baskı uygular. Bu cihaz tarafından üretilen elektromanyetik dalgalar piyasadaki diğer zararlı kovuculardan daha etkin ve güçlüdür, böylelikle en izbe yerlere ulaşmak mümkün olacaktır. Elektromanyetik dalgaların yarattığı küçük titreşimler, bu zararlıların iletişimini ve yaşamını rahatsız edip , sinir sistemini, uyuma planlarını alt üst ederek ortamdan uzaklaşmalarını sağlar.
 
4) CODP Teknoloji - Güç Konsantrasyon Teknoloji 

CODP Teknolojisi ultrasonik dalgaların frekansını ayarlayarak belirli haşere gruplarında gezer ve şaşırtmalı frekans salgılayarak canlıların bağışıklık sistemini kırar ve asla frekansa alışmasına müsade etmez 365 günün her anında farklı frekans üreterek canlının alışması mümkün olmayacaktır.  Düşük frekanslı ultrason dalgaları, sincap, sıçan, cardın,gelincik, porsuk, sansar  ve fare gibi kemirgenleri yaşam alanlarımızdan püskürtmek için çok etkilidir.
 
5) Nisan Teknolojisi 1 - Anti-dirençli Teknolojisi 1

Nisan (Anti-Zararlıları-Dayanıklı) Teknolojisi ile dışardan içeriye girişi keser, içeriden dışarıya çıkmaları için baskı kurar
 
6) Nisan Teknolojisi 2 - Anti-dirençli Teknolojisi 2

APR (Anti-Zararlıları-Dayanıklı) Teknolojisi 2 otomatik ve rastgele hatta zararlılara daha dayanılmaz ultrasonik dalgalar yayarak  ultrasonik hoparlörü  kapatır ve açar, onlar sürekli değişen sese alışamaz  Bu mod, aynı zamanda% 50 güç tasarrufu sağlar. 
 

                             
 
________________________________________

En iyi sonuçlar için Öneriler

1. SANİTASYON: ortamı temiz tutmanız halinde haşerelere cazip ortam bırakmayın
2. DIŞI TUTULMASI: Evinizin etrafında zararlıları için beslenme alanları yaratmayın. Borular,  kanallar ve havalandırma delikleri bezle kapatılmalıdır. 
3.. Ultrasonik dalgalar katı nesnelerden geçmez, cihazın önünün kapanmamasına dikkat ediniz, bu cihazda kullanılan elektromanyetik teknoloji ile duvar içlerine kadar ulaşabilirsiniz.
4. kaçırma işlemi zaman alır. en etkili sonuca ulaşmak 1-6 hafta arasında olabilir.
6. Genel olarak, bir cihaz yeterli olacaktır.  tavan araları, bodrum, koridorlar ve diğer alanlarda Ek ürün yerleştirilmesi tavsiye edilir.
 
Kullanım Özel Notlar
________________________________________
1) Normal şartlar altında, bu zararlıları haşere Kovucunun kullanarak ilk birkaç gün içinde görülmesi muhtemeldir. bir süre gizlenmeyi tercih etselerde kaçmaktan başka alternatifleri yoktur.. 
ilk günden pes eip uzaklaşan canlılar olabildiği gibi inatçı olanlarıda muhtemeldir, en inatcı canlı bile 6. haftanın sonunda pes edecektir. 
2) Eğer kemirgen sorunlarınız varsa, onlar zaten  evinizin içinde bir yuva inşa etmiş olabilir. Bu durumda ise,  yavrularını terk etmek olası değildir. Neyse ki, kemirgenler hızla olgunlaşır ve bebekler tam bir ay içinde yetiştişkin hale gelir, bu aşamaya kadar cihaz hepsini bulundukları yerden uzaklaştıracaktır.
3) Değişken Frekans Aralığı ve Random 15 günde bir değiştirilip fare ve haşereler şaşırtılır. canlı asla alışamaz, cihaza uyumlanamaz.

4) Bizim haşere kovucu cihazının sesini sadece haşere ve kemirgenler  duyulabilir  Haşere kovucu rastgele moduna ayarlandığında hoparlörden hafif "tic-tac" sesi duyabilirsiniz. Bu oldukça normaldir, ama bu rahatsızlık vermesi halinde diğer pozisyona geçisini yapabilirsiniz.

5) Bizim haşere kovucu bilgisayarlar veya hırsız alarmı gibi herhangi bir elektrik ekipmanını etkilemez. ek olarak  kediler, köpekler, kuşlar, balık ya da çocukları ve hamileleri  etkilemez. Cihaz, gerbiller, hamster ya da Şinşillar gibi kemirgen hayvanlar etkileyebilir. ortamda evcil hayvan varsa, bu cihaz açık iken bunların kaldırılması tavsiye edilir.
 
 
Kısa Özellikler
________________________________________
Anma frekansı: 28KHz-85KHz  değişken frekans canlı asla alışmaz
DB oylaması: 120dB 
Ultrasonik Kapsam: 250 m² /
Elektromanyetik Kapsam: tüm ev - elektrik kablolarının geçtiği her yerde 
Ağırlık: 180g 
Boyut: 86mmX152mmX65mm 
Güç tüketimi: 3-4 watt       
Güç girişi: AC85-135V veya AC185-265V (arka ünitenin bakınız) / 50-60H


Kullanıcı Yorumları

Sevim Şekerci 14.9.2017 20:34:57

sivrisineklerde işe yaramıyor tavsiye etmem geri iadede sıkıntı çıkarmadılar, yanlış seçim yapmışsınız dediler.

Yıldıray Ulubay 14.9.2017 20:33:55

internetten alışveriş yapmadan önce mutlaka yorumları okurum hep.evde yaşadığım haşere sorunu için yine sikayetvar.com adresini inceledim.ve ismini vermek istemediğim birkaç firmanın ürünleri hakkında işe yaramadığı yönünde yorumları gördüm ön elememi yaptım.Falcon hakkındaki tek şikayet kargolarının geç teslimatıyla ilgiliydi.bana çok iyi bir ürün önerdiler.uzun süredir kullanıyorum.Açık ve net,kesin çözüm için teşekkürler.(bu arada kargo firmanızı değiştirmelisiniz,gerçekten.)

Emel Aslaner 14.9.2017 20:32:33

Farelerden korkmayan bayan varmıdır? 5 yıldır çalıştığım işletmede korktuğum şey başıma geldi. İşverenime resti çektim “ya fare ya ben giderim” bile dedim. Farenin canlısını bırakın resmine bile tahammülüm yok ölüsüne hiç dayanamam bu yüzden yapışkan, zehir yada kapan gibi yöntemler benim için kesinlikle çözüm değil. Falcon’u bana bir tanıdık önerdi. FCN 02 adlı bu ürün tam bir faresavar.çok teşekkürler..

Fatih Ekşioğlu 14.9.2017 20:31:46

Merhaba ben Trabzon’da bir market işletmecisiyim.Geçen yıl yan tarafımda fırın işleten esnaf arkadaşımın dükkanını fareler talan etti.Kendisi de sizin sitenizden bir ürün satın almış ve kullanmış.sorunundan kısa sürede kurtuldu kurtulmasına ama fareler benim dükkanıma geçiş yaptı,anlayacağınız falcon başıma iş açtı,esnaf arkadaşım bu ürünü kullanmamı benimde en kısa sürede kurtulacağımı,ilkel yöntemlerin çözüm olmadığını söyledi bende sitenizden bu ürünü alıp kullandım ve sonuç gerçekten mükemmel diyebilirim.Sadece haşere-fare problemi olduğu zaman değil,önlem amaçlı da kullanılması gereken bir ürün.Şimdi bi yan dükkanda ki tekel bayiiden ses bekliyorum:) saygılar…

Fatih Akar 14.9.2017 20:30:55

Fare problemi için aldığım bu ürünü 1 aydır kullanmaktayım, bu cihaz sınıfı geçti başarılı. biraz pahalı gibi fakat değiyor tavsiye ederim.

Ece Hürel 14.9.2017 20:30:19

zemin katta oturuyorum ve bende herkes gibi fare problemi yaşadım.internetten tesadüf eseri 2 tanesi 49tl ye rideks markalı ürün aldım.3 ay kullandım hiçbir etkisini görmedim.fareler adeta cirit atmaya başladı evde.bu ucuz ve etkisiz ürünleri aldığım için açıkçası çok pişman oldum ridex ile ilgili satıcının telefonuma bile cevap vermemiş olması beni internetteki diğer madurların yorumlarını okumama sevketti sitedeki yorumları okurken Falcon elektronikle ilgili birkaç yoruma rastladım.Sitelerini belki 1 hafta boyunca inceledim aynı hatayı birkezdaha yapmak istemiyordum ardından telefonla Aslı hanım dan destek aldım bana FCN 02 isimli ürünlerini önerdi.yanına da destek olarak uygun fiyata 2 adet FCN 04 ürününü önerdi ertesi gün ürünler elimdeydi ve inanırmısınız 2 haftada kesin çözüm aldım bırakın fareyi sinek bile görmüyorum evimde.Falcon’a sonsuz teşekkürler.

Aylin Aksa 8.9.2017 22:38:12

alabileceğiniz en iyi cihaz diyebilirim, geçen sene evime almıştım fare için , abartmıyorum neler kullandık yapışkan kapan zehir, sonuç sıfır yine var yine var taki bu cihazı alana dek , şimdi yazlığım için alıcam fare böcek görmek istemiyorum, alacaklar hiç düşünmesin

Kral33 15.8.2017 10:25:28

Nasil ben yeni eve aldim denemedim..gelmedi daha nasil gercekten fareleri kovuyormu
Yorum Yapın
Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun