EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ
Uygulama Örnekleri

1. Apartmanda 2w. katta oturuyorum, evim 120 m2 haşere ve farelerden           şikayetçiyim. Hangi ürünü almalıyım ne tavsiye edersiniz?

2. İşyerimiz 300 m2 tek bölümden oluşan bir imalathane aşırı derecede fare sorunumuz var ne tavsiye edersiniz?

3. İşyerimiz 7m yükseklikte ve iki bölümden oluşmakta 1.kısım 250 m2 diğer kısım 150 m2 fareler ürünlerimize zarar veriyor ne tavsiye edersiniz?

4. İşyerimize yıllar önce bu cihazdan takmışlar. açıkçası çalışıp çalışmadığından pek emin değiliz zira fare pislikleri hala var tıkırtılarıda zaman zaman duyuyoruz. (İşyerimizin yüksekliği 4m alanı ise 100 m2)

5. 2000 m2 içinde 400 m2 iki katlı evi olan arazim var burada yazın yılana rasladım, açıkçası bırakın yılanı fareye böceğe tahammülüm yok, eşimin ayrıca fareye karşısı fobisi var, ben bu cihazlardan alsam gerçekten işe yarar mı? Bu cihazların çalışma mantığı nedir nasıl kaçırıyor? Beni lütfen aydınlatın,

6. Fırın işletmecisiyim..odun ateşine geçtik, fakat geçtiğimizin haftasında fare problemiyle karşılaştık ben çok titiz bir işletmeciyim zehir kullanmam sakıncalı zehirden etkilenen bir farenin hamur kazanına girip orada ölme riski var, böyle bir durumu hayal bile etmek istemiyorum. İşyerim 300 m2 3 bölümden oluşmakta, odunlar arka bahçede.. İlginize şimdiden teşekkürler..

7. Fare problemini depolarımızda yaşıyoruz çok kıymetli ürünlerin karton ambalajlarını kemiriyorlar parçalıyorlar, bu Falcon x202'nin faydası olur mu?

8. İşimiz telekomünikasyon, böyle olunca işletmemizin her yeri kablolarla sarılı farenin biri bu kabloyu kemirmiş ve kısa devre yaptırmış işin durmasına mı yanarsın cihazlara verdiği zarara mı.. Birde tekrar ne zaman uğrar korkusuyla yaşamak psikolojimizi de bozuyor.

9. Haşerat kovucunun hamile kadınlara ve bebeklere etkisi var mıdır?

10. Haşerat kovucuyu taktıktan sonra etkili olabilmesi için ne kadar süre bekleyeceğim?

11. Kullanım maliyeti nedir?

12. Zehirli yemler, fare kapanları, yapışkanlı tuzaklar nasıldır?

13. Evimiz 5 katlı ve her katın kapısı ayrı. Tek cihazla sorunu çözebilir miyiz?

14. Evde,İşyerimde bir çok bölme var. Her bölme,oda için ayrı cihaz mı gerekli?

15. Niçin elektronik haşerat kovucu kullanmalıyım?

16. Fare -sıçan hareketinin kesilmediği mekanlar olur mu?

 

 

1) Apartmanda 2w. katta oturuyorum, evim 120 m2 haşere ve farelerden şikayetçiyim. Hangi ürünü almalıyım ne tavsiye edersiniz?

- Fare ve böcekte size en uygun cihaz Falcon X202 modelidir,Evinizin mutfağına koyun cihazın önünün kapanmamasına dikkat edin,fişte de devamlı olarak takılı kalsın, başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok cihaz otomatik olarak çalışır mücadeleye başlar..

 

2) İşyerimiz 300 m2 tek bölümden oluşan bir imalathane aşırı derecede fare sorunumuz var ne tavsiye edersiniz?

- 300 m2'lik alanlarda Falcon Pro 1000 modeli tek başına yeterli olacaktır, önü kapanmasın montajı klavuza göre olması sonrası cihaz süratle haşere ve diğer istenmeyenlerin o bölgeden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

3)İşyerimiz 7m yükseklikte ve iki bölümden oluşmakta 1.kısım 250 m2 diğer kısım 150 m2 fareler ürünlerimize zarar veriyor ne tavsiye edersiniz?

- Cihazlar 3,5 - 4 m yüksekliğe göre hesaplanmıştır, bu bakımdan 250 m2'lik yere tek başına FALCON PRO 1000 veya iki adet FALCON X202, diğer 150 m2'lik alana ise yine aynı şekilde 1 adet FALCON PRO 1000 veya 2 adet FALCON X202 takmanızı tavsiye ederiz.

4) İşyerimize yıllar önce bu cihazdan takmışlar. açıkçası çalışıp çalışmadığından pek emin değiliz zira fare pislikleri hala var tıkırtıları da zaman zaman duyuyoruz. (İşyerimizin yüksekliği 4m alanı ise 100 m2)

- Farenin olduğu cihazın işe yaramadığını kanıtlıyor..Bunun sebebi cihazın eski teknolojiyle üretilmiş olması ve farenin bağışıklık sistemini bozmayı başaramaması bunun sebebi tek frekans göndermesidir, oysa bizim cihazlarımızın diğerlerinden farkı içerisinde atak ve değişken frekansları barındırması ve otomatik olarak bunu tekrarlamasıdır, bu özellik patentli ve kopyalanamaz bir yazılımdır.Size FALCON X202 ürününü tavsiye ediyorum, hatta elinizdeki cihazı bize göndermeniz halinde %10 iskontoyla bir jestimiz olacaktır.

5)2000 m2 içinde 400 m2 iki katlı evi olan arazim var burada yazın yılana rastladım, açıkçası bırakın yılanı fareye böceğe tahammülüm yok, eşimin ayrıca fareye karşısı fobisi var, ben bu cihazlardan alsam gerçekten işe yarar mı? bu cihazların çalışma mantığı nedir nasıl kaçırıyor? Beni lütfen aydınlatın.

- Öncelikle evinizin içerisine 1. kata ve 2. kata birer adet FALCON X202
Evin dışarısına iki adet FALCON PRO 1000 Evin önüne ve arkasına yeraltı kovucu takmanız halinde evinizi korursunuz, evin dışındaki ürünler isteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir.

6) Fırın işletmecisiyim..odun ateşine geçtik, fakat geçtiğimizin haftasında fare problemiyle karşılaştık ben çok titiz bir işletmeciyim zehir kullanmam sakıncalı zehirden etkilenen bir farenin hamur kazanına girip orada ölme riski var, böyle bir durumu hayal bile etmek istemiyorum. işyerim 300 m2 3 bölümden oluşmakta odunlar arka bahçede ilginize şimdiden teşekkürler..

- Endişelerinizi çok iyi anlıyorum, hiç endişelenmeyin sorununuzun çözümü burada, bu baş belalarında kurtulmanın yolu kesinlikle FALCON dur. zehirle uğraşmayın kaç yapayım derken göz çıkarmayın, hem kendinizi hem de müşterilerinizi riske atmayın, öncelikle odunların olduğu bölüme 1 adet olmak üzere diğer bölümlere de FALCON X202 CİHAZINI yerleştirin, kısa bir süre sonra bu problemi hatırlamayacaksınız bile....

7) Fare problemini depolarımızda yaşıyoruz çok kıymetli ürünlerin karton ambalajlarını kemiriyorlar parçalıyorlar, bu falcon x202'nin faydası olur mu?

- Çok iyi bir seçim her 150 m2 de bir FALCON X 202'yi yerleştirin, küçük bir yatırımla büyük zararların önüne geçin..

8) İşimiz telekomünikasyon, böyle olunca işletmemizin her yeri kablolarla sarılı farenin biri bu kabloyu kemirmiş ve kısa devre yaptırmış işin durmasına mı yanarsın cihazlara verdiği zarara mı.. Birde tekrar ne zaman uğrar korkusuyla yaşamak psikolojimizi de bozuyor.

- Fare öyle bir madenden neden ayrılsın zaten:) kabloların içerisinde pudra var farenin çok sevdiği şey kemirmek kemirip bu pudraya ulaşmak, acilen falcon x202'yi o bölgeye yerleştirin, cihaz çalışmaya başladıktan sonra şikayetleriniz son bulacak.

9) Haşerat kovucunun hamile kadınlara ve bebeklere etkisi var mıdır?

- Kesinlikle Yoktur

10) Haşerat kovucuyu taktıktan sonra etkili olabilmesi için ne kadar süre bekleyeceğim?

- Ürünümüzü fişe taktıktan sonraki ilk birkaç gün etrafta daha fazla haşerat görmeniz mümkündür. Bu süreye biz “dışarı kaçma” süresi deriz, bu süre zarfında duvarlarda yuvalanmış haşerat, yuvalarından dışarı kaçacaktır. Çoğu haşerat Haşerat kovucunun yarattığı rahatsız ortamdan uzaklaşacaktır. Fakat belirsiz bir süre daha etrafta haşerat görmeye devam edebilirsiniz. Elektronik haşerat kontrolünün etkisini göstermesi bir kaç gün, bazı uç şartlarda birkaç haftaya kadar sürebilir. Etki süresi şu faktörlere bağlıdır:

-Haşeratın ne kadar ses dalgalarına maruz kalacağına,

-Kaçabilecekleri yaşam alanlarında yerleşik diğer haşerat ile yapacakları mücadelenin güçlüğüne

-Hava şartlarının haşeratın dışarı kaçmasına ne kadar müsaade edebildiğine,

Ama tahmininizden kısa sure önce bu sorunlardan kurtulacaksınız.

 

 

11) Kullanım maliyeti nedir?

- Ürüne göre değişiyor, KÜÇÜK BİR RADYONUN SARFİYATI GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

12) Zehirli yemler, fare kapanları, yapışkanlı tuzaklar nasıldır?

- Haşerat tuzaklardaki yemleri ve zehirli yemleri kolayca ulaşabileceği gıda kaynağı olarak görür ve bu potansiyel olarak daha fazla haşeratı oraya çeker. Tuzaklar ve yemler genellikle pahalıdır. Zehirler özellikle çocuklar için bir tehdit oluşturur, ayrıca zehrin öldürdüğü haşeratı ellerinizle temizlemek zorunda kalırsınız. Ayrıca en önemlisi, yeni haşerat hemen ölenlerin yerine gelir. Haşerat kovucu, haşeratı kontrol altına alma çabalarınızda ortamın "barındırma kapasitesi"ni düşürerek haşerat miktarında uzun dönemli ciddi azalmalara sebep olur. Diğer bir deyimle, haşeratın ortamda bulunan uygun gıda ve sığınma mümkünlüğüne göre bir barınma kapasitesi vardır. Örnek vermek gerekirse, haşerat gıda ve uygun sığınak bulmak için mutfağınıza ve bodrumunuza gelebilir. Haşerat, gıdanın miktarına ve bulundukları hacmin uygunluğuna göre belli bir sayıya kadar üreyecektir. Buna ortamın “barındırma kapasitesi” denir. Zehirler ve tuzaklar sadece geçici bir süre için çözüm olabilecektir, çünkü kalan haşerat ölenlerin yerine “barındırma kapasitesi” ne kadar hızlıca üreyecektir, yada yeni haşerat ölenlerin yerine gelecektir. Haşerat kovucu kullandığınız zaman haşerat için düşmanca bir ortam yaratarak onları engellersiniz. Ortamın barındırma kapasitesini sıfıra düşürerek haşeratı yok edersiniz.

13) Evimiz 5 katlı ve her katın kapısı ayrı. Tek cihazla sorunu çözebilir miyiz?

- Apartmanlarda her daire için ayrı cihaz kullanılması gerekir.

14) Evde,İşyerimde bir çok bölme var. Her bölme,oda için ayrı cihaz mı gerekli?

- Tek cihaz yeterlidir. Ev,İşyerinizin büyüklüğüne uygun tek cihazı merkezi bir yerde prize takmanız durumunda tüm mekanda etkisi eşit oranda hissedilecektir.

15) Niçin elektronik haşerat kovucu kullanmalıyım?

- Rahatlığınız için; elektronik haşerat kovucu, boşaltılacak, değiştirilecek tuzaklar, zehirli yemler v.b. gerektirmez.Etkinlik; elektronik haşerat kovucuların etkinliği kanıtlanmıştır.

Hijyen; elektronik haşerat kovucunun kokusu, zehri, artığı, zararı yoktur.Doğa için güvenli; elektronik haşerat kovucular doğamızı zehirlemezler.

 

16) Fare -sıçan hareketinin kesilmediği mekanlar olur mu?

- 1000m.karelik bir mekanda, sadece 100m2 Alana etkili bir adet Elektronik Haşere Kovucu modelimizden takarsanız netice alamazsınız. Bu nedenle, mekanlara uygun etki kapasitesinde ve adette Elektronik Haşere Kovucu cihazı takılmalıdır.

Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun