EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ
Fare Kovucu Hakkında : Fiyat, Kullanım, Sağlığa Zararlı mı ?
Fare Kovucu Hakkında : Fiyat, Kullanım, Sağlığa Zararlı mı ?

Yaşadığımız yerleri bazı zararlı canlılarla paylaşıyoruz. Sokağımızdaki çöp kutusunda, apartman boşluğunda, evimizin görmediğimiz yerlerinde sağlığımızı tehdit eden canlılar var. Bu canlılar “haşere” olarak adlandırılıyor. Haşerelerden kurtulmak için çeşitli yöntemler mevcut. Sivrisinek, hamam böceği gibi haşerelerden marketlerden bulabileceğiniz ilaçlarla kurtulabilirsiniz. Ancak fare söz konusu olduğunda, her yerde bulunabilecek materyallerle kurtulmak mümkün olmayabilir. Bilinen zehir gibi çözümlere alternatif olarak fare kovucu cihazları anlatıyoruz.

Fare Niçin Tehlikelidir?

Memeli bir canlı olan fare, genellikle lağımlarda yaşar. Birçok farklı fare çeşidi olsa da şehirlerde karşılaştığımız farelerin tamamı lağımlarda yaşamakta ve gittikleri her yere mikrop bulaştırmaktadır. Farelerin eski çağlardan beri mücadele edilen bir canlı olduğu biliniyor. Fareyle doğrudan temasa girmeseniz bile, tüylerinin bulunduğunuz ortamda yayılması hastalık kapmanız için tek başına yeterlidir. Bu yüzden evinizde fare olduğunu düşünüyorsanız mücadele etmek için fare kovucu cihazlar gibi materyallerle mücadele etmeniz faydalı olacaktır.

Farelerden Kurtulmak İçin Nasıl Bir Yöntem İzlemeliyim ? : Fare Kovucu Cihazlar

Farelerin bazı ses frekanslarından ve kokulardan uzak durdukları bilinmektedir. Eğer evinizde, işyerinizde bu zararlı kemirgenlerin olduğunu düşünüyor ve onları yaşam alanlarınızdan uzak tutmak istiyorsanız bu tür cihazları kullanabilirsiniz.

Fare Kovucu Cihazlar Nasıl Çalışır

Zararlı kemirgenlerden kurtulmanın en etkili yollarından biri fare kovucu ses çıkaran cihazları kullanmaktır. Evinizin veya işyerinizin herhangi bir yerine yerleştireceğiniz bu cihaz, düzenli ses dalgaları yayarak fareleri mekândan uzak tutmaktadır. Öncelikle, farelerin insanların duyamadıkları bazı ses frekanslarını duyabildiklerini belirtmek gerekiyor. Bu canlılar üzerinde yapılan araştırmalar, birtakım frekansların onları korkuttuğunu ve uzak tuttuğunu ortaya koydu. Uygun fare kovucu fiyatları ile sahip olabileceğiniz ses cihazları fareleri yaşam alanlarınızdan tamamen uzak tutacak biçimde hazırlanmıştır.

Bu cihazların fare zehirinden farkı cihazların fareleri öldürmemesi sadece kaçırması.

Ancak şunu belirtmek gerekir ki fare kovucu sesleri akıllı telefon uygulaması olarak indirmeniz veya internet üzerinden mp3 formatında edinmeniz faydasız olacaktır. Zira bu dosyalar doğru bir biçimde kaydedilmiş olsa bile, ses dalgaları ancak belirli cihazlardan doğru bir biçimde çıkabilir. Bu bakımdan evinizdeki farelerden kurtulmak için fare kovucu cihaz fiyatları arasında göz gezdirerek bir cihaz edinmeniz faydalı olacaktır. Edineceğiniz cihazla fareleri yaşam alanlarınızdan tamamen uzak tutabilir ve hijyenik bir ortam tesis edebilirsiniz.

Fare Kovucu Cihaz Fiyatları

Kovucu cihazlar yaklaşık 10 TL gibi fiyatlardan başlıyor, yüksek rakamlar kadar devam ediyor. İnternet üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Fare  Kovucu Cihazlar Nasıl Kullanılır ?

Kullanımları basit. Her ürünün farklı özelliği olsa bile genellikle prize takıp cihazı çalıştırmanız yeterli. Eğer bulunduğunuz ortamda priz yoksa mutlaka sarjlı veya pilli modellerini denemeniz gerekli.

Bu Cihazlar Sağlığa Zararlı mı ?

Sağlığa bilinen bir zararı yoktur.


Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun