EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 TELEFON İLE SİPARİŞ
  • 0532 488 6862 WHATSAPP SİPARİŞ
  • 0532 488 68 62 MOBİL İLE SİPARİŞ
Yılanlarla mücadele yöntemleri
YILAN
yılan

Yılan koku almak için sık şekilde dilini dışarı çıkartır. Çenesini de yere değdirerek titreşimleri algılar. Yılan soğuk iklimlerde yok denecek kadar azdır. Yaşadığı iklimin şartları, beslenmesine bağlı olarak farklı boy ve renge sahiptir. Yılan beslenmesini etçil yapar, besinleri arasında, tavuk, domuz, yumurta, yılan, fare, balık vb canlılar vardır. Yılanlar yumurtlama yapar ve çoğalır. Yumurtalar yılanın bedeninde gelişir ve doğar. Bu sebeple yıllanın doğurduğu düşünülebilir, fakat aslında yıllanın yavruları yumurtadan çıkmıştır. Yılanın bedeni silindir biçimli, uzun, ayaksızdır. Dişleri çeneye yapışık ekil almıştır. Göz kapağı olmayan yılanın, gözü saydam bir tabaka ile örtülüdür, gözü açık gibi görülebilir. Yılanın erkek ve dişi olanlarında, 2 tane çiftleşme organı vardır. Yılan yılda 2 defa ve ya daha fazla gömlek değişimi yapar, yeni gelen yılan derisi daha parlak canlı renklerden oluşur. Yılan türlerinin hepsi genellikle zehirlidir. Yılanları iyi tanımayan insanların yaklaşması doğru değildir. Yılan sokmasında kesinlikle doktor yardımı alınmalıdır. Yılan ilaçlama için merkezlerimizden yardım alınız.

1-Yılan en çok nerede bulunur?
Yılan en fazla sıcak yerlerde yaşar. Soğuk yerlerde sık görülme imkânı yoktur. Yılan canlısına, ormanlık, çalılık, nehir, otluk, açık arazilerde rastlamak mümkündür.

2-Yılan insanı nasıl sokar?
Yılan tehlike anında insanı sokar. İlk yapılacak şey, hasta hareketsiz yatırılıp yardım çağırılmasıdır. Isırılan yerin 6-7cm yukarısı bağlanmalı, yara sabunla yıkanmalı, sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

3-Yılan nasıl beslenir?
Yılanlar etçil beslenir. Yumurta, kuş, balık, domuz, fare, köstebek, geyik ve daha birçok canlı türleri ile beslenme sağlarlar. Kış gelince yiyecek bulmakta güçlük çeken yılan kış uykusuna yatmayı tercih eder

4-Yılan nasıl ilaçlama yapılır?
Yılan ilaçlaması, yapmak tehlikelidir. İlaçlamanın nasıl yapılacağını iyi bilmek önem taşır. Yılan sıkıştığında saldırır ve sokar, yaklaşmak tehlikeli olabilir. Kokulu ilaçlar düzgün şekilde uygulanırsa yılanı yok eder.

5-Yılanla mücadeleyi kimler yapabilir?
Yılanla mücadele etmek ilaçlama firmasının işidir. Kendi başınıza yılan yakalamaya veya öldürmeye çalışmak tehlikeli olabilir. Yılan sokması ile karşılaşabiliriniz.

YILANLARLA MÜCADELEDE 3 FARKLI YÖNTEM

1.)YERÜSTÜ MÜCADELE.

yılanlarla ile ilgili en önemli özellik duyu organlarının olmayışıdır, onlar duyamazlar fakat titreşimler onları rahatsız eder. önemli olan onların rahatsız olduğu titreşimleri onlara yöneltmek, ultrasonik cihazların en önemli özelliği ise ses dalgalarını güçlü titreşimlere dönüştürmektedir. ama bunu sağlamak tamamen bir mühendislik çalışması olmalıdır,size şöyle bir örnek vereyim, bazen kapımızın önünden geçen arabaların müzik sistemleri o kadar gelişmiştir ki bas ve tizlerin karışımıyla pencereler sallanır zemin titrer adeta, işte bunu yapan sestir. burada önemli olan sesi doğru kullanıp akıllı frekanslarla tehdite karşı yöneltmektir. işte falcon olarak tüm arge çalışmalarımızda bu gerçeği esas alarak çalıştık, evimize bahçemize arazimize yılanın girmesini istemiyor isek onu ultrasonic modellerimizi kullanarak püskürtebiliriz.

CİHAZ ÖNERİLERİ

FALCON NOVA AÇIK KAPALI ALAN 150 M2 ETKİLİ

(bağışıklık önleyici özel yazılım yılan,akrep,çiyan,fare,kırk ayak,kene,kertenkele

fiyat: 260 TL+kdv

FALCON PROFESYONEL AÇIK KAPALI ALAN 250 M2 ETKİLİ (DETAY)

(bağışıklık önleyici özel yazılım yılan,akrep,çiyan,fare,kırk ayak,kertenkele

fiyat: 349 TL+kdv

FALCON MULTI AÇIK KAPALI ALAN 750 M2 ETKİLİ (DETAY)

(bağışıklık önleyici özel yazılım yılan,akrep,çiyan,fare,kırk ayak,kertenkele fiyat: 900 ytl+kdv

FALCON MULTİ PRO AÇIK ALAN 1500 M2 ETKİLİ (DETAY)

her yöne dört seyyar çıkış

(bağışıklık önleyici özel yazılım yılan,akrep,çiyan,fare,kırk ayak,kertenkele fiyat: 1250 TL+kdv

2.)YERALTI MÜCADELE

Yılanlarla mücadelede yerüstü mücadeleyi tamamlıyan yeraltı kovucular vardır. Bahsi geçen kovucular yeraltında toprağa titreşim vererek yılanı ikinci defa rahatsız eder ayrıca yılanın çok sevdiği fareyide kaçırarak onun beslenmesinin önüne geçer bir taşla iki kuş yani. Yeraltı kovucumuzun frekans ayarları tarafımızdan programlanmıştır benzeri yoktur.

bu yeraltı kovucular yılan fare, köstebek, danaburnu gibi zararlılarıda kovar. şunu unutmayalım bizim cihazlarımız asla öldürmez sadece kovalar ekolojik dengeyi bozmaz, mahsülü arttırır, yaşam kalitesini yükseltir.

yavrularımız evimizin önünde oynarken içimizin rahat olması kadar güzel ne olabilir ki, bu yeraltı kovucu cihaz güneş enerjisi ile çalışmakta olup çivi şeklinde toprağa saplanmaktadır, ortalama 100 m2 alana hitab eder evinizin önüne ve arkasına koymanızda fayda vardır. ürün kodu : Falcon R20

 


 

3-)KİMYASAL MÜCADELE

yılanları yerüstü ve yeraltından rahatsız ederek uzaklaştırmak en pratik yoldur fakat birde sınır bölgelere kimyasal bir toz olan karışımımızı futbol sahası cizgilerine benzer bir şekilde döker isek olaki yılan üzerinden geçer geçmez tozdan tiksinip geriye kaçar bunuda tavsiye etmekteyim bu karışımın kg fiyatı 150 ytl dir.
yılan kovucu cihazlar işe yarıyor mu

falcon yılan kovucu

yılan kovucu kükürt

yılan kovucu ilaç

yılan kovucu aletler

köstebek kovucu fiyatları

bahçe tipi fare yılan köstebek kovucu

güneş enerjili yılan kovucu

yılan kovucu cihazlar işe yarıyor mu

falcon yılan kovucu

yılan kovucu kükürt

köstebek kovucu fiyatları

yılan kovucu ilaç

güneş enerjili yılan kovucu

bahçe tipi fare yılan köstebek kovucu

akrep kovucu cihazlar işe yarıyor mu


Sepetiniz
Sepetiniz Boş
EVİNİZİ VE İŞYERİNİZİ HAŞERELERDEN KORUYUN Tüm zararlı haşere, sürüngen ve zararlı hayvanları uzak tutun!
  • 0850 840 10 60 BİZE DANIŞABİLİR
  • 0532 488 6862 SORU SORABİLİR
  • 0532 488 68 62 TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ
Copyright ® 2017. Tüm hakları Falcon Elektronik'e aittir. izinsiz kopyalanması yasaktır.
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (0) ÜRÜN
  • Açık Pozisyonlar
  • Satış / Pazarlama
  • Ürün Destek
  • Teknik Servis Elemanı

Formu Doldurun
Formu Doldurun